تماس برای اجاره ویلا و خانه در نیاسر:  ۰۹۱۲۸۸۹۰۲۰۵

شما را به نیاسر دعوت می کنم. یکی از بزرگترین رویشگاه های گل محمدی ( رز ایرانی) در ایران. کهن باغ شهر ایران؛ سرزمینی است کهن و سرسبز، با قدمتی بسیار در دامنه ی کوههای کرکس ( از رشته کوههای زاگرس) در ۳۰ کیلومتری شمال غرب کاشان.

نیاسر همچنین  رویشگاه یک نوع گل لاله بسیار زیباست که در اواخر اسفند و اوایل فروردین می روید و عمر بسیار کوتاهی دارد.

نیاسر؛ که پوشیده از باغ و بوستان و گلستان است  از ضلع های جنوبی و شرقی و غربی به کوه های نسبتا بلند و از ضلع شمالی به دشت و تپه محدود می شود.

آتشکده ی نیاسر ( که کاربرد نجومی نیز داشته است) چشمه ی تالار ، آبشار زیبای نیاسر ، دهها کارگاه گلاب گیری در اردیبهشت و خرداد ماه ، چنار سبز نیاسر ( که گفته می شود بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت دارد) غار رئیس نیاسر ( که کاملاً دست ساخته ی بشر و مربوط به دوره اشکانیان است) و باغ و عمارت تالار؛ همگی در طبیعتی شگفت انگیز با هوایی خنک و دل انگیز، نسیمی روح بخش و منظره هایی چشم نواز و بدیع و نزدیکی به زیارت سلطان علی بن محمد باقر (علیه السلام ) در مشهد اردهال از جمله جاذبه های طبیعی و تاریخی و مذهبی شهر نیاسر هستند.

این جاذبه ها سبب شده که نیاسر را جلوه گاه  تاریخ ، آیین ، طبیعت و میراث جهانی بنامند.

پیاده روی، عکاسی، کوهنوردی، طبیعت گردی، صرف غذا در پارکی به بزرگی یک شهر، تهیه ی گلاب ناب و عطر گل محمدی و عرقیات گیاهی، حضور در بوستانها و گلستانها و اقامت حتی برای یک شب در نیاسر در فصل بهار ( و حتی در تمام فصل های سال ) لذتی وصف ناشدنی دارد.

نیاسر در فصل های بهار و تابستان، هوایی دارد کاملاً معتدل، خنک، تمیز و صاف که البته در فروردین و اردیبهشت در مواردی با بارندگی و جلوه های زیبای طبیعت همراه می شود.

در فصل پائیز ، هوای نیاسر مایل به سرد همراه با خزان و برگ ریزان درختان پر شمار گردو، بادام، توت و بوته های گل محمدی است و در زمستان هوایی دارد سرد و بدنبال بارش برف ، طبیعتش لباسی سرتاسر سفید بر تن دارد.

برای عزیمت از تهران به نیاسر، اتوبان قم را به سمت کاشان – اصفهان ادامه دهید.

پس از خروج از قم به سمت اصفهان، با طی مسافتی در حدود ۸۰ کیلومتر و حدوداً در ۱۰ کیلومتری کاشان ( پس از پمپ بنزین و مجتمع رفاهی قائم ) از اتوبان به سمت نیاسر- مشهد اردهال خارج شوید.

با طی تقریبا ۲۰ کیلومتر مسافت (کمتر از ۱۵ دقیقه ی بعد) وارد شهر سبز نیاسر خواهید شد.

اینجا کلیک کنید: نقشه را در گوگل مپ گوشی باز کنید

ویلای مشرف به باغ – باغسرای بابا علی

ویلای مشرف به باغ (باغ سرای بابا علی) سه خوابه، امکان اقامت و استراحت برای حداکثر ۱۵ نفر در ویلا، آشپز خانه open  گاز شهری، آب آشامیدنی لوله کشی، برق، کف سرامیک، حمام و سرویس بهداشتی و مجزی داخل ویلا و سرویس ایرانی و فرنگی داخل باغ، تلویزیون و یخچال، توقفگاه روباز داخل باغ سرا برای ۴ خودرو سواری، نمای رو به کارگاه گلاب گیری سنتی و آب نما، آلاچیق و تخت داخل باغ سرا، امکان پذیرایی در باغسرا با غذاهای ایرانی و نوشیدنی های گرم و سرد.

آماده پذیرایی و بهره برداری در تمام فصول سال.

برای استفاده از باغ سرا و رزرو ویلا  می توانید با شماره های  ۰۹۱۲۸۸۹۰۲۰۵  از ساعت ۰۹ تا ۱۸ تماس حاصل  یا فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید

 :شماره حساب و شماره ی کارت برای واریز وجه ( پس از قطعی شدن رزرو ) بدین شرح است

شماره حساب بانک پارسیان:  ۲۰۵۰۰۲۰۰۰۰۷۲۹۰۷۰۰۶

شماره کارت:   ۰۳۵۸  ۶۹۲۴  ۰۶۱۰  ۶۲۲۱

به نام :   محمد رئیسی کیا

فرم  درخواست  رزرو  ویلا

خواهشمند است جهت  رزرو ویلا با شماره تلفن های قید شده در بالا تماس حاصل یا پیامک ارسال فرمائید و یا فرم درخواست ذیل را تکمیل و ارسال فرمائید. با شما تماس خواهیم گرفت.

* تکمیل گزینه های ستاره دار، الزامی است.

* نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* تلفن همراه

تلفن ثابت

نشانی

شهر

* تاریخ شروع اجاره
روز ماه سال

* تاریخ پایان اجاره
روز ماه سال

* تعداد افراد

ملاحظات