هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بمان تا بمانم به دهر ای حسین (ع)

عشق و محبت به تو قرنهاست که در قلب ما نشسته است. آزادگی و عشق به آزادگی که همواره عنصر شخصیت ایرانی بوده قرنهاست که با نام و یاد تو در تاریخ و رسوم ما جلوه می کند.

قرنهاست که نهاد حق طلبی و ایستادگی در برابر ظلم را با تبیین قیام تو در خاطرمان زنده نگه داشته ایم و هر زمان که تو را یاد کردیم عزت و سربلندی بدست آوردیم.

از خود گذشتگی و شهادت را در مکتب تو آموختیم و با آن در یک دفاع مقدس هشت ساله، کشورمان را در برابر هجوم همه دشمنانش حفظ کردیم.

اگر نام و قیام تو نبود شعور و شور را با کدام واژه و نشانه می شناختیم؟

تو مرگ با عزت را سعادت و زندگی با خفت را هلاکت دانسته ای و سعادت ما در با تو بودن است.

تو ماندگارترین چهره تاریخی. تو مجسم ترین جلوه ایثاری. تو قاطع ترین برهان حقی. تو عالی ترین مظهر شعوری. تو کاملترین نمونه مبارزه ای. تو پیروز ترین، جاودانه ترین و جاری ترین رویکرد شیعه ای.

تو استوارترین قامت انسانیت بوده ای و هستی و خواهی بود.

بمان تا بمانم به دهر ای حسین.(ع)

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین