هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

برابر وعده و بر اساس جدول زمانی مورد نظر، نشان بیل و کلنگ برای هر ماه را حداکثر تا ۱۰ روز پس از پایان همان ماه اعطاء می کنیم .

در جهت اعلام وحفظ مقاصد خیرخواهانه ی سایت در بخش بیل و کلنگ ، اعطاء اولین نشان کلنگ را در معرض رای بازدید کنندگان محترم سایت قرار می دهیم. در صورتی که ظرف یک ماه از مورخ ۱۱/۱۱/۱۳۸۸ حداقل ۵۰ بازدید کننده به اعطاء آن نظر موافق بدهند آن را اعطاء خواهیم نمود.

به عکس توجه بفرمایید. بلوک سیمانی مقابل درب ورودی یک ساختمان در خیابان هفده شهریور در منطقه ۱۲ شهرداری تهران.

ابتکاری است ؛ شاید برای الزام افراد به پرداخت عوارض پسماند یا نوسازی یا مقابله با کاربری غیر مجاز یا تسریع در تصفیه دیون به شهرداری و یا هیچکدام.

از کلمه ی شهرداری ، همواره زیباسازی ، تمیزی و نظافت ،حقوق شهری و شهروندی و قانونمداری به ذهن متبادر می گردد.

جلوه ی زشت و خشن این صحنه و خطر روی هم چیدن این بلوکها برای عابرین که عبور ایمن و آسوده از پیاده رو حق آنهاست و نحوه ی برخورد و مقابله با تخلفات احتمالی به این شکل و مزاحمتی که برای کسبه و همسایگان دارد و آنان را بدون آنکه خطا کرده باشند آزار می دهد و نیز مشاهده ی موارد دیگری از این نوع اقدام بوسیله شهرداری منطقه ی ۱۲ تهران از جمله دلایل پیشنهاد اعطاء نشان کلنگ به شهردار محترم منطقه ۱۲ شهرداری تهران است.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

20
دیدگاهتان را ثبت کنید

avatar
10 دیدگاه جدید
10 پاسخ به دیدگاه
0 دنبال‌کننده
 
فعال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
12 نویسندگان دیدگاه
sadeqمحمدخليلفاطمهمجتبی جدیدترین ثبت‌کنندگان دیدگاه
  اشتراک  
اطلاع رسانی برای
قاسمی
مهمان
قاسمی

ضمن تشکر از ارائه دلیل تصویری جهت حسن قضاوت کاربران ، بنده با اعطای نشان کلنگ به شهردار محترم منطقه ۱۲ موافق هستم.

Hosein
مهمان
Hosein

بحق ایشان لایق اعطای نشان می باشند. البته از نوع کلنگَََ!!!

JAVAD
مهمان
JAVAD

موافقم

سید
مهمان

این احتمالاً روش جدید شهرداری برای جلوگیری و پلمپ ساخت و ساز غیر مجاز است.
کلنگ سوراخ دار مبارکشان باشد. (سوراخ در انتهای دسته آن تعبیه شود تا بتوان آن را آویزان کرد.)

محمد
مهمان

شهردار منطقه ۱۲ نشان کلنگ مبارک باشه انشاءا… در نشان های دیگر که به شما اعطا میشود جبران کنید.

محمد رضا
مهمان
محمد رضا

به نظرگذاشتن یک تصویر نمی تواند ملاک ارزیابی باشد بهتر است بیاموزیم قضاوت کار سختی است وبا ابروی مردم به راحتی بازی نکنیم ضمن اینکه دلایل گذاشتن بلوک سیمانی و اقدام عوامل زیر دست شهردارنیز جای تامل دارد و شاید شهردار کاندید کلنگ اصلا خبر نداشته باشد

یوسف بیگی
مهمان
یوسف بیگی

به نظر با ایجاد فضای زیبای منطقه بازار و خیابان سپهسالار، اعطای نشان کلنگ به ایشان کمی دور از انصاف است. ضمن اینکه هر مسئولی دارای نقاط ضعف و قوت است. باید دید کدام نقطه غالب است؟

مجتبی
مهمان
مجتبی

تا فرو نآید کلنگی بر زمین ، کی توانند بیلها کاری کنند

فاطمه
مهمان
فاطمه

مجرم معانی مختلفی دارد مثل یک دزد که اموال یک نفر را غارت می کند یکی دیگر از مصادیق مجرم شخصی است که حق مردم را پرداخت نمی کند این حق همانند عوارض ، مالیات ، و …. است که هر شخصی باید به دولت بپردازد. حال اگر این شخص با روش های مختلف مثل اخطار های مکرر ، پلمپ و سایر تمهیدات حق مردم را پرداخت نکند باید با او چه کار کرد؟ اگر پیشنهاد بهتری دارید ارئه فرمایید.

خليل
مهمان
خليل

در حال حاضر در تمامی مناطق شهرداری ناچارا با اشخاصی که پس از چندین مرحله اخطار و پلمب نسبت به پرداخت بدهی شهرداری اقدام نمی کنند اینگونه رفتار می شود بهتر است با این نگاه ریز بینانه به سایر مناطق نیز سر بزنید و به بقیه شهردارها نیز نشان هایی اعطا فرمایید.

محمد
مهمان
محمد

شهرداری ابتدا پلمب سیمی می کند و اگر طرف سیم را ببرد اقدام به تیغه چینی با بلوک گچی می کند و اگر آنرا هم خراب کنند اقدام به گذاشتن بلوک بتنی می کند. هر چند در این مرحله هم شاهد بودم که با جرثقیل اقدام به برداشتن آن کردند و شهرداری مجبور شد درب را جوشکاری کند ولی با هوا برش آنرا هم بریدند.
نتیجه : زود قضاوت نکنید