هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

برابر وعده و بر اساس جدول زمانی مورد نظر، نشان بیل و کلنگ برای هر ماه را حداکثر تا ۱۰ روز پس از پایان همان ماه اعطاء می کنیم .

در جهت اعلام وحفظ مقاصد خیرخواهانه ی سایت در بخش بیل و کلنگ ، اعطاء اولین نشان کلنگ را در معرض رای بازدید کنندگان محترم سایت قرار می دهیم. در صورتی که ظرف یک ماه از مورخ 11/11/1388 حداقل 50 بازدید کننده به اعطاء آن نظر موافق بدهند آن را اعطاء خواهیم نمود.

به عکس توجه بفرمایید. بلوک سیمانی مقابل درب ورودی یک ساختمان در خیابان هفده شهریور در منطقه 12 شهرداری تهران.

ابتکاری است ؛ شاید برای الزام افراد به پرداخت عوارض پسماند یا نوسازی یا مقابله با کاربری غیر مجاز یا تسریع در تصفیه دیون به شهرداری و یا هیچکدام.

از کلمه ی شهرداری ، همواره زیباسازی ، تمیزی و نظافت ،حقوق شهری و شهروندی و قانونمداری به ذهن متبادر می گردد.

جلوه ی زشت و خشن این صحنه و خطر روی هم چیدن این بلوکها برای عابرین که عبور ایمن و آسوده از پیاده رو حق آنهاست و نحوه ی برخورد و مقابله با تخلفات احتمالی به این شکل و مزاحمتی که برای کسبه و همسایگان دارد و آنان را بدون آنکه خطا کرده باشند آزار می دهد و نیز مشاهده ی موارد دیگری از این نوع اقدام بوسیله شهرداری منطقه ی 12 تهران از جمله دلایل پیشنهاد اعطاء نشان کلنگ به شهردار محترم منطقه 12 شهرداری تهران است.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
اطلاع رسانی برای

20 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

ضمن تشکر از ارائه دلیل تصویری جهت حسن قضاوت کاربران ، بنده با اعطای نشان کلنگ به شهردار محترم منطقه 12 موافق هستم.

بحق ایشان لایق اعطای نشان می باشند. البته از نوع کلنگَََ!!!

موافقم

این احتمالاً روش جدید شهرداری برای جلوگیری و پلمپ ساخت و ساز غیر مجاز است.
کلنگ سوراخ دار مبارکشان باشد. (سوراخ در انتهای دسته آن تعبیه شود تا بتوان آن را آویزان کرد.)

شهردار منطقه 12 نشان کلنگ مبارک باشه انشاءا… در نشان های دیگر که به شما اعطا میشود جبران کنید.

به نظرگذاشتن یک تصویر نمی تواند ملاک ارزیابی باشد بهتر است بیاموزیم قضاوت کار سختی است وبا ابروی مردم به راحتی بازی نکنیم ضمن اینکه دلایل گذاشتن بلوک سیمانی و اقدام عوامل زیر دست شهردارنیز جای تامل دارد و شاید شهردار کاندید کلنگ اصلا خبر نداشته باشد

به نظر با ایجاد فضای زیبای منطقه بازار و خیابان سپهسالار، اعطای نشان کلنگ به ایشان کمی دور از انصاف است. ضمن اینکه هر مسئولی دارای نقاط ضعف و قوت است. باید دید کدام نقطه غالب است؟

تا فرو نآید کلنگی بر زمین ، کی توانند بیلها کاری کنند

مجرم معاني مختلفي دارد مثل يك دزد كه اموال يك نفر را غارت مي كند يكي ديگر از مصاديق مجرم شخصي است كه حق مردم را پرداخت نمي كند اين حق همانند عوارض ، ماليات ، و …. است كه هر شخصي بايد به دولت بپردازد. حال اگر اين شخص با روش هاي مختلف مثل اخطار هاي مكرر ، پلمپ و ساير تمهيدات حق مردم را پرداخت نكند بايد با او چه كار كرد؟ اگر پيشنهاد بهتري داريد ارئه فرماييد.

در حال حاضر در تمامي مناطق شهرداري ناچارا با اشخاصي كه پس از چندين مرحله اخطار و پلمب نسبت به پرداخت بدهي شهرداري اقدام نمي كنند اينگونه رفتار مي شود بهتر است با اين نگاه ريز بينانه به ساير مناطق نيز سر بزنيد و به بقيه شهردارها نيز نشان هايي اعطا فرماييد.

شهرداری ابتدا پلمب سیمی می کند و اگر طرف سیم را ببرد اقدام به تیغه چینی با بلوک گچی می کند و اگر آنرا هم خراب کنند اقدام به گذاشتن بلوک بتنی می کند. هر چند در این مرحله هم شاهد بودم که با جرثقیل اقدام به برداشتن آن کردند و شهرداری مجبور شد درب را جوشکاری کند ولی با هوا برش آنرا هم بریدند.
نتیجه : زود قضاوت نکنید