اعطای نشان بیل به خانم شیرین نصیری اعظم

برابر وعده و بر اساس جدول زمانی مورد نظر، نشان بیل و کلنگ برای هر ماه را حداکثر تا ۱۰ روز پس از پایان همان ماه اعطاء می کنیم . قبول بفرمایید که بررسی پیشنهادهای واصله و شناسایی حا ئزین شرایط ، این مقدار وقت را لازم دارد.

اولین نشان بیل  را به دلایل زیر به  سرکار خانم شیرین نصیری اعظم متولد ۱۳۵۲ شهر اصفهان و  ساکن تهران  مجتمع توان بخشی ملائک ( موسسه خیریه ی  ریحانه ) تقدیم می دارم.

ایشان دانشجوی ترم پایانی رشته ی علوم سیاسی در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هستند و مصمم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته ی روابط بین الملل می باشند.

آرمان ایشان شرکت در انتخابات و نائل شدن به نمایندگی مجلس شورای اسلامی به منظور دفاع از حقوق معلولین است. معتقدند وجود نماینده از جامعه ی معلولین در مجلس شورای اسلامی  برای دفاع از حقوق آنها لازم است.

خانم نصیری  تحصیلات  خود را از سن ۲۳ سالگی و در سال ۱۳۷۵ از مقطع ابتدایی آغاز کردند و با وجود ۲ سال وقفه (به دلیل بیماری ) در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ دیپلم علوم انسانی با معدل بالای ۱۵ شدند. معدل ایشان در دانشگاه نیز کمتر از ۱۵ نبوده است. اکنون نیز روزانه حداقل ۳ ساعت مطالعه دارند. البته بواسطه ی معلولیت بایستی با گوش دادن به نوار، مطالعه کنند.

تدریس به صورت خصوصی برای دانش آموزان در مقطع راهنمایی و دبیرستان ، نقاشی روی پارچه ، خطاطی ، گلدوزی ، قلاب بافی و شماره دوزی از جمله توانمندی های ایشان است.

کار با رایانه را  در حد نیاز تسلط دارند. مقاله ای در دست تدوین دارند با عنوان ” روابط ایران و آمریکا پس از جنگ جهانی دوم ” که انشاء الله به زودی منتشر می شود.

موضوعات مورد علاقه ی سرکار خانم شیرین نصیری به ترتیب عبارتند از : سیاست ، تفریحات ؛به ویژه گردش و زیارت ،تماشای فیلم های سینمایی ، هنر؛ به ویژه نقاشی روی پارچه ، ورزش ؛به ویژه شطرنج که کسب مقام دومی مددجویان شمیرانات در این رشته را هم در کارنامه اش دارد.

محبوبترین سیاستمدار مورد علاقه ی  خانم شیرین نصیری حضرت امام خمینی (ره) و محبوبترین دانشمند مورد علاقه اش ابو علی سینا می باشد. در میان ورزشکاران، آقای احمد رضا عابد زاده را محبوبترین می داند.

ازمیان اطرافیان به ترتیب آقایان : مسلم جنایی ، خسرو رضایی  و رضا مطلبی کاشانی  و سرکار خانم اکرم محمودی را دوست می دارند.

ایامی از سال در تعطیلات نوروز و تابستان را با پدر و مادرشان سپری می کنند.

رنگ مورد علاقه اشان آبی و شهر مورد علاقه اش  مشهد می باشد.

از بیکاری ، اتلاف وقت و نزاع ، بیزار هستند.

به قول مجله ی خانواده در شماره ی ۴۰۵ ( آذر ماه ۱۳۸۸ ) در بخش گزارش ویژه، صفحه ی ۴۴ خانم شیرین نصیری اعظم،  کوچک اندام ترین خانم جهان معرفی شده و نیز درمجله ی خانواده ی  سبز در شماره ی ۲۳۴ ( نیمه ی اول آبانماه ۱۳۸۸ ) از ایشان به عنوان کوتاه ترین قد در زنان ایران یاد و توضیحاتی در باره ی ایشان ارائه شده است.

پایان بخش معرفی اولین دریافت کننده ی  نشان بیل، چند عکس از نمونه  نقاشی های بسیار زیبای  ایشان روی شال مخصوص خانمها  می باشد.

3 پاسخ
  1. امير
    امير says:

    متاسفانه آبجی شیرینم فوت کردند بیش از ۵۰ روزه پیش ما نیست خیلی بزرگ بود و آنها که شناختنش فهمیدند چه کسی را از دست دادند خیلی بزرگ بود و الان می فهمم که چقدر محتاجشم کسانی که به انرژی های + و منابع آن اعتقاد دارند شاید پس از مرگ شیرین درک کنند که چه منبع عظیمی رو از دست دادیم واقعا متاسفم و شادی روح بلندش را آرزومند

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *