هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

برابر وعده و بر اساس جدول زمانی مورد نظر، نشان بیل و کلنگ برای هر ماه را حداکثر تا ۱۰ روز پس از پایان همان ماه اعطاء می کنیم . قبول بفرمایید که بررسی پیشنهادهای واصله و شناسایی حا ئزین شرایط ، این مقدار وقت را لازم دارد.

اولین نشان بیل  را به دلایل زیر به  سرکار خانم شیرین نصیری اعظم متولد ۱۳۵۲ شهر اصفهان و  ساکن تهران  مجتمع توان بخشی ملائک ( موسسه خیریه ی  ریحانه ) تقدیم می دارم.

ایشان دانشجوی ترم پایانی رشته ی علوم سیاسی در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هستند و مصمم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته ی روابط بین الملل می باشند.

آرمان ایشان شرکت در انتخابات و نائل شدن به نمایندگی مجلس شورای اسلامی به منظور دفاع از حقوق معلولین است. معتقدند وجود نماینده از جامعه ی معلولین در مجلس شورای اسلامی  برای دفاع از حقوق آنها لازم است.

خانم نصیری  تحصیلات  خود را از سن ۲۳ سالگی و در سال ۱۳۷۵ از مقطع ابتدایی آغاز کردند و با وجود ۲ سال وقفه (به دلیل بیماری ) در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ دیپلم علوم انسانی با معدل بالای ۱۵ شدند. معدل ایشان در دانشگاه نیز کمتر از ۱۵ نبوده است. اکنون نیز روزانه حداقل ۳ ساعت مطالعه دارند. البته بواسطه ی معلولیت بایستی با گوش دادن به نوار، مطالعه کنند.

تدریس به صورت خصوصی برای دانش آموزان در مقطع راهنمایی و دبیرستان ، نقاشی روی پارچه ، خطاطی ، گلدوزی ، قلاب بافی و شماره دوزی از جمله توانمندی های ایشان است.

کار با رایانه را  در حد نیاز تسلط دارند. مقاله ای در دست تدوین دارند با عنوان ” روابط ایران و آمریکا پس از جنگ جهانی دوم ” که انشاء الله به زودی منتشر می شود.

موضوعات مورد علاقه ی سرکار خانم شیرین نصیری به ترتیب عبارتند از : سیاست ، تفریحات ؛به ویژه گردش و زیارت ،تماشای فیلم های سینمایی ، هنر؛ به ویژه نقاشی روی پارچه ، ورزش ؛به ویژه شطرنج که کسب مقام دومی مددجویان شمیرانات در این رشته را هم در کارنامه اش دارد.

محبوبترین سیاستمدار مورد علاقه ی  خانم شیرین نصیری حضرت امام خمینی (ره) و محبوبترین دانشمند مورد علاقه اش ابو علی سینا می باشد. در میان ورزشکاران، آقای احمد رضا عابد زاده را محبوبترین می داند.

ازمیان اطرافیان به ترتیب آقایان : مسلم جنایی ، خسرو رضایی  و رضا مطلبی کاشانی  و سرکار خانم اکرم محمودی را دوست می دارند.

ایامی از سال در تعطیلات نوروز و تابستان را با پدر و مادرشان سپری می کنند.

رنگ مورد علاقه اشان آبی و شهر مورد علاقه اش  مشهد می باشد.

از بیکاری ، اتلاف وقت و نزاع ، بیزار هستند.

به قول مجله ی خانواده در شماره ی ۴۰۵ ( آذر ماه ۱۳۸۸ ) در بخش گزارش ویژه، صفحه ی ۴۴ خانم شیرین نصیری اعظم،  کوچک اندام ترین خانم جهان معرفی شده و نیز درمجله ی خانواده ی  سبز در شماره ی ۲۳۴ ( نیمه ی اول آبانماه ۱۳۸۸ ) از ایشان به عنوان کوتاه ترین قد در زنان ایران یاد و توضیحاتی در باره ی ایشان ارائه شده است.

پایان بخش معرفی اولین دریافت کننده ی  نشان بیل، چند عکس از نمونه  نقاشی های بسیار زیبای  ایشان روی شال مخصوص خانمها  می باشد.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
اشتراک
اطلاع رسانی برای
guest
3 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
محمد رضا

همت بلند دار که نیکان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند.
موافقم

امير

متاسفانه آبجی شیرینم فوت کردند بیش از ۵۰ روزه پیش ما نیست خیلی بزرگ بود و آنها که شناختنش فهمیدند چه کسی را از دست دادند خیلی بزرگ بود و الان می فهمم که چقدر محتاجشم کسانی که به انرژی های + و منابع آن اعتقاد دارند شاید پس از مرگ شیرین درک کنند که چه منبع عظیمی رو از دست دادیم واقعا متاسفم و شادی روح بلندش را آرزومند

سمیه

روحشون شاد… خدا صبر به خانواده ایشون بده….