هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برابر وعده و بر اساس جدول زمانی مورد نظر، نشان بیل و کلنگ برای هر ماه را حداکثر تا 10 روز پس از پایان همان ماه اعطاء می کنیم . قبول بفرمایید که بررسی پیشنهادهای واصله و شناسایی حا ئزین شرایط ، این مقدار وقت را لازم دارد.

اولین نشان بیل  را به دلایل زیر به  سرکار خانم شیرین نصیری اعظم متولد 1352 شهر اصفهان و  ساکن تهران  مجتمع توان بخشی ملائک ( موسسه خیریه ی  ریحانه ) تقدیم می دارم.

ایشان دانشجوی ترم پایانی رشته ی علوم سیاسی در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هستند و مصمم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته ی روابط بین الملل می باشند.

آرمان ایشان شرکت در انتخابات و نائل شدن به نمایندگی مجلس شورای اسلامی به منظور دفاع از حقوق معلولین است. معتقدند وجود نماینده از جامعه ی معلولین در مجلس شورای اسلامی  برای دفاع از حقوق آنها لازم است.

خانم نصیری  تحصیلات  خود را از سن 23 سالگی و در سال 1375 از مقطع ابتدایی آغاز کردند و با وجود 2 سال وقفه (به دلیل بیماری ) در سال 1383 موفق به اخذ دیپلم علوم انسانی با معدل بالای 15 شدند. معدل ایشان در دانشگاه نیز کمتر از 15 نبوده است. اکنون نیز روزانه حداقل 3 ساعت مطالعه دارند. البته بواسطه ی معلولیت بایستی با گوش دادن به نوار، مطالعه کنند.

تدریس به صورت خصوصی برای دانش آموزان در مقطع راهنمایی و دبیرستان ، نقاشی روی پارچه ، خطاطی ، گلدوزی ، قلاب بافی و شماره دوزی از جمله توانمندی های ایشان است.

کار با رایانه را  در حد نیاز تسلط دارند. مقاله ای در دست تدوین دارند با عنوان ” روابط ایران و آمریکا پس از جنگ جهانی دوم ” که انشاء الله به زودی منتشر می شود.

موضوعات مورد علاقه ی سرکار خانم شیرین نصیری به ترتیب عبارتند از : سیاست ، تفریحات ؛به ویژه گردش و زیارت ،تماشای فیلم های سینمایی ، هنر؛ به ویژه نقاشی روی پارچه ، ورزش ؛به ویژه شطرنج که کسب مقام دومی مددجویان شمیرانات در این رشته را هم در کارنامه اش دارد.

محبوبترین سیاستمدار مورد علاقه ی  خانم شیرین نصیری حضرت امام خمینی (ره) و محبوبترین دانشمند مورد علاقه اش ابو علی سینا می باشد. در میان ورزشکاران، آقای احمد رضا عابد زاده را محبوبترین می داند.

ازمیان اطرافیان به ترتیب آقایان : مسلم جنایی ، خسرو رضایی  و رضا مطلبی کاشانی  و سرکار خانم اکرم محمودی را دوست می دارند.

ایامی از سال در تعطیلات نوروز و تابستان را با پدر و مادرشان سپری می کنند.

رنگ مورد علاقه اشان آبی و شهر مورد علاقه اش  مشهد می باشد.

از بیکاری ، اتلاف وقت و نزاع ، بیزار هستند.

به قول مجله ی خانواده در شماره ی 405 ( آذر ماه 1388 ) در بخش گزارش ویژه، صفحه ی 44 خانم شیرین نصیری اعظم،  کوچک اندام ترین خانم جهان معرفی شده و نیز درمجله ی خانواده ی  سبز در شماره ی 234 ( نیمه ی اول آبانماه 1388 ) از ایشان به عنوان کوتاه ترین قد در زنان ایران یاد و توضیحاتی در باره ی ایشان ارائه شده است.

پایان بخش معرفی اولین دریافت کننده ی  نشان بیل، چند عکس از نمونه  نقاشی های بسیار زیبای  ایشان روی شال مخصوص خانمها  می باشد.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
اطلاع رسانی برای

3 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

همت بلند دار که نیکان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند.
موافقم

متاسفانه آبجي شيرينم فوت كردند بيش از 50 روزه پيش ما نيست خيلي بزرگ بود و آنها كه شناختنش فهميدند چه كسي را از دست دادند خيلي بزرگ بود و الان مي فهمم كه چقدر محتاجشم كساني كه به انرژي هاي + و منابع آن اعتقاد دارند شايد پس از مرگ شيرين درك كنند كه چه منبع عظيمي رو از دست داديم واقعا متاسفم و شادي روح بلندش را آرزومند

روحشون شاد… خدا صبر به خانواده ایشون بده….