هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بیل در سایت من به نشانه ی آبادانی و سازندگی و سخت کوشی وتلاش به افراد نوع دوست، پرکار، خلاق، پرمطالعه، وطن دوست و خستگی ناپذیر اعطاء خواهد شد.

کلنگ در سایت من به نشانه ی خراب کردن، تضییع منابع ،تضییع حق و کم کاری به افراد کم بازده و پر خرج، روزمره، کم مطالعه، پرآسیب و قانون گریز تعلق خواهد گرفت.

بازدیدکنندگان نیز می توانند پیشنهاد اعطاء نشان بیل و کلنگ به افراد را با ذکر دلایل و مستندات، مطرح نمایند.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
12 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
قاسمی

به نظر اینجانب در مرحله اول نشان بیل باید به خود جنابعالی اعطا گردد. چرا که علیرغم همه مشغله های کاری و غیر آن، برای خود رسالت سنگینی را با این سایت ایجاد کرده اید. ضمن اینکه در سایر کارها و وظایف شخصی و اداری و اجتماعی نیز سر آمد می باشید. این نشان لایق وجود همیشه سبزتان باشد.

سیدمحمد موسوی

نظر من هم اینه که باید اولین بیل طی تشریفات مخصوص تقدیم آقای رئیسی کیا بشه!
چراکه ایده ی ایشان در خصوص موضوعاتی که در سایتشان دیده و دنبال می کنند بکر و دست نخورده است و فرصتی است هوشمندانه تا از این رسانه ی نامحدود جهت جلب و جذب ایده های دیگر افراد استفاده کنند که این خود می تواند زمینه ساز ایده های نو و توسعه آنها جهت بکارگیری در طرح های توسعه ی کاری و تجاری باشد.
بنده شخصاً نحوه به چالش کشیدن ذهن افراد را در رابطه با آنچه ذهن خود ایشان با آن موضوعات درگیر است قابل تحسین می دانم. چراکه این تشریک مساعی یک فرصت برنده برنده را برای هر دو طرف ایجاد می کند.

مهدي شعباني

با سلام
ضمن قدر دانی از این فکر وایده جدید جنابعالی.
الزاما تا کلنگ نباشد بودن بیل معنا ندارد و چه بسا کسانی که امروز نشان بیل می گیرند قبلا یکبار کلنگ گرفته باشند.لیکن هر آنکه نشان کلنگ می گیرد نبا یستی الزاما نشانه کم کاری وی با شد و ایشان بایستی تلاش خود را مضاعف ویا آنکه عملکرد خود را توجیه نماید.
با آرزوی موفقیت برای جنابعالی

عقيل

لطفا شما نیز نظر خود را اعلام نمایید.

هاشمی

با سلام واحترام
جناب آقای رئیسی کیا: به نظر اینجانب اعطاء نشان بیل برای حضرت عالی برازنده ونیکوست (با تعریف مندرج در سایت )اما به نظر می رسد می توان از کلنگ تعابیری دیگر نیز داشته باشیم.

مهدی حسینی

یه وقتا لازمه برای از نو ساختن همه چیز رو خراب کرد ،بنابراین همه کلنگ بدستا لزوما” خرابکار نیستن بیل بدستا هم سازنده نیستن!!ولی ایده جسورانه و قابل ستایشی بود،تبریک

فروزان ملک

با سلام به آقای رئیسی کیا به نظر این حقیر همیشه در بحثهای تغییرات و در اصطلاح شما بیل و کلنگ دو تضاد در مقابل هم ایستاده اند تا تغییر محسوسی انجام شده است همانطور که در این مدت شما هم با تلاش و بردباری خود و بازیکنان تان توانستید تیم خودرا در اجتماع مطرح کرده و شاید به اهداف کوتاه مدت خود نیز تا حدودی رسیده باشید برایتان آرزوی موفقیت های بیشتر در تمام عرصه های زندگی را دارم – ملک همکلاسی شما

آرمان

سلام به همه عقلا :
تجربه ثابت کرده که تا خراب نکنی آبادی به وجود نمی آید و هر خرابی و ویرانی در پی آن سازندگی وجود دارد . بیل و کلنگ مکمل یکدیگر هستند واگر بین این دو جدایی افکنده شود حتما” دست یک انگلیسی در کار است .
ضمنا” برای سر فصل این دیدگاه شعری بی غرض تقدیم می گردد .

من اگر نیکم وبد تو برو خود را باش
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت هرگز
“حافظ (ره) “