هشدار: ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هشدار: پیش از آغاز نوشتار، به اشخاصی که نوشتارهای من در روزنامه ها یا روی سایت شخصی یا وبلاگهایم را بدون ذکر منبع و بدون پیوند سایتم یا وبلاگهایم به نام خود یا دیگری به هر گونه ای منتشر می کنند متذکر می شوم که چشم به راه عواقب قانونی انتشار غیر مجاز و بدون اجازه نوشتارهایم باشند.

ذکر و باز نشر نوشتارهای من و هر نوشتاری که در روزنامه ها یا روی سایت شخصی و وبلاگهایم منتشر شده منحصراً با قید نام و نام خانوادگی ام و همراه با پیوند سایت و وبلاگهایم مجاز است.

فصل پانزدهم لیگ حرفه ای فوتبال ایران در واقع آغاز شده است.

تا زمان انتشار این نوشتار، تکلیف یک تیم برای سقوط به لیگ 1 و یک تیم برای بقاء در لیگ برتر بطور مستقیم و تکلیف بازی پلی آف برای تعیین یک تیم دیگر از 16 باشگاه لیگ برتر فوتبال ایران هنوز به گونه ای قطعی تعیین نشده است.

خصوصی سازی سرخابی ها به سرانجام نرسیده و قانونی برای نظام بخشیدن به وضع باشگاه داری و حقوق و حدود سرمایه گذاران بخش خصوصی به تصویب مجلس نرسیده است.

وضعیت حق پخش تلویزیونی ورزش در شرایطی بدتر از گذشته قرار دارد و برای واگذاری استادیوم ها و اماکن ورزشی دولتی به بخش خصوصی و نیز برای حضور بانوان در ورزشگاهها تمهیدات و تحرکات جدی و جدیدی مشاهده نمی شود.

با این اوصاف نمائی از لیگ پانزدهم و برآوردهای راجع به آن را به شرح زیر از نظر خودم بیان می دارم:

1- فاقد عوامل شتاب دهنده رشد.

2- فاقد توانمندسازهای لازم.

3- فاقد پشتوانه مالی قوی.

4- کاهش درجه شفافیت.

5- افزایش شرایط موجد ابهام برای مدیریت.

6- نزول بیشتر سهم و جایگاه بخش خصوصی.

7- کاهش امتیاز و اعتبار در بین لیگ های آسیائی.

8- فاقد اتکاء به برنامه استعدادیابی و فاقد توان استعداد پروری.

9- فاقد ساختار اقتصادی و تجاری مناسب.

10- فاقد اتکاء به ظرفیت ها و علوم و پژوهش های دانشگاهی.

راه‌های تماس

اگر به مشاوره حقوقی یا وکیل در زمینه‌های مرتبط با نوشتارهای من نیاز داشتید یا به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان در موارد یاد شده، علاقه‌مند، بودید می‌توانید درخواست خود را با شماره‌های ۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۸۸۳۲۳۲۷۹ (گروه حقوقی برهان) در میان بگذارید.

درخواست مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
اطلاع رسانی برای

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments