کارگاه آموزشی کاربردی بایسته های صدور چک ویژه مدیران شرکتها و موسسات

یکی از مسئولیتها و وظایفی که مدیران شرکتها و موسسات، پس از قبول مدیریت ملزم هستند بدان عمل کنند تعیین و تنظیم ترتیب پرداخت دیون و تعهدات شرکت یا موسسه و امضاء اسناد تجاری از جمله چک بر اساس اسناد و قراردادهایی است که منعقد می نمایند.  

در این راستا مسئولیتهایی مدنی اعم از فردی و تضامنی و مسئولیتهای کیفری و… با شرکت یا موسسه متبوع خود و دیگر مدیران و اعضای هیات مدیره موسسه یا شرکت تحت مدیریتشان پیدا می کنند و البته تعداد کمی از مدیران هستند که نوع، کیفیت و حدود مسئولیتهای خود در قبال صدور چک حداقل به اندازه ای که بتوانند مسئولیت خود را اداره کنند بدانند.

به همین جهت بر اساس سوابق، تحصیلات، تالیف و تجربه حدوداً ۲۰ ساله ای که در این زمینه دارم و بنا به آثار و نتایج خوبی که از برگزاری کارگاه آموزشی بایسته های صدور چک برای مدیران شرکتها دیده ام  آمادگی دارم این کارگاه آموزشی بسیار مفید و با اهمیت و کاملا کاربردی  را در محل شرکت شما (در تهران) نیز برگزار نمایم.

مدت این کارگاه آموزشی بین دو تا سه ساعت خواهد بود و با مسائل مهم و مسئولیتهای قانونی مدیران در مورد صدور چک و چگونگی آن آشنا خواهید شد. برای حفظ کیفیت کارگاه آموزشی، این کارگاه برای گروههای حداکثر تا ۱۰ نفر برگزار خواهد شد.

هزینه کارگاه آموزشی بایسته های صدور چک ویژه مدیران شرکتها و موسسات در محل شرکت یا موسسه شما برای هر نفر ده میلیون ریال و در صورتی که شرکت کنندگان بیش از سه نفر باشند برای هر نفر هشت میلیون ریال خواهد بود.

 یک جلد کتاب محشی کامل قانون صدور چک و نیز جزوه آموزشی اینجانب به همراه گواهینامه شرکت در کارگاه آموزشی صادق رئیسی کیا در پایان دوره به شرکت کنندگان تقدیم خواهد شد. 

تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱

تلفن دفتر: ۸۸۸۶۵۱۲۰

ایمیل:  raeisikia@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *